Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Довжина, см
Країна виробник
Матеріал
Колір

Ванни вільностоячі

Сортувати:
На сторінку:

Ванна вільностояча на сьогоднішній день є надзвичайно актуальним елементом в дизайні сучасної ванної кімнати. Вона додає приміщенню вишуканості та привабливості, роблячи його максимально комфортним та затишним для здійснення щоденних гігієнічних процедур.

Насправді, такі моделі ванн з'явилися на українському ринку сантехнічного обладнання не так давно. Ще декілька років тому їх можна було зустріти лише в приватних будинках та квартирах з просторими ванними кімнатами. Тепер же вони користуються великою популярністю. Це пояснюється тим, що завдяки сучасним технологіям ванну вільностоячу можна підібрати для будь-якої площі. Крім того, така ванна допомагає господарям висловлювати свою індивідуальність та візуально розширювати кімнату, створюючи відчуття простору.

Чому варто купити вільностоячу ванну? Головні переваги

Безсумнівно, головним плюсом ванни вільностоячої є те, що її можна встановити практично у якому-завгодно місці. Така можливість дозволяє здійснити практично будь-які дизайнерські фантазії. Також, важливою особливістю такого сантехнічного виробу є розмаїття форм. Це може бути не лише овальна ванна вільностояча, але й прямокутна, кругла і навіть асиметрична.

Є й інші причини, через які велика кількість людей вирішують купити вільностоячу ванну:

  • У ванній кімнаті створюється особливий європейський шик та лоск.
  • Є можливість візуально розширити межі приміщення та створити ефект просторості.
  • Ванна вільностояча дозволяє приймати ванну лежачи, дозволяючи, таким чином, максимально розслабитися під час даної процедури.
  • Така модель ванни дає змогу молодим батькам, навчити своїх дітей плавати, практично з перших днів життя.

Як і будь-який інший сантехнічний виріб, ванна вільностояча має свої недоліки. Основний із них полягає у тому, що ванна, яка стоїть окремо, має велику вагу. Важкість пустого виробу здатна витримати не кожна підлога, не говорячи вже про воду в ньому та людину, яка приймає ванну. Тому, перед встановленням потрібно ретельно розрахувати можливості приміщення, провести необхідні комунікації до місця установки. І тільки після завершення всіх цих операцій по підготовці можна вирушати за покупкою ванни вільностоячої.

Де купити ванну вільностоячу?

Якщо ви вирішили придбати ванну вільностоячу, то вам варто ознайомитися з асортиментом, представленим в інтернет-магазині Оселя. Тут ви побачите колосальне різноманіття ванн від кращих світових виробників! Також пропонуємо Вам вигідно купити акрилові ванни і душові кабіни

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1