Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Матеріал

Системи опалення

Сортувати:
На сторінку:

Системи опалення

Опалення - це незамінна складова кожного будинку, яка, підтримуючи необхідну температуру повітря, дає можливість створити максимально комфортні умови проживання. Крім того, правильно підібрана і змонтована система забезпечує хорошу економію енергоресурсів і повну безпеку експлуатації.

Ще кілька десятків років тому людей не хвилювало питання вартості енергоносіїв, а системи опалення були дуже примітивними. Але, на сьогоднішній день всі пріоритети змінилися. Через постійне зростання цін на енергоносії, найбільш актуальними стали розробки енергозберігаючих технологій. Завдяки їх впровадженню, усі системи опалення удосконалилися:

  • У всіх котельних установках (крім електричної) підвищився ККД.
  • Для виготовлення радіаторів опалення почали застосовуватися інноваційні матеріали і технології.
  • Дистанційне керування системами опалення відбувається за рахунок сучасних пристроїв автоматики.

Типи опалення приватного будинку, котеджу або квартири. опалювальне обладнання

Опалення будинку може бути централізованим і автономним. Перший варіант буде актуальним, якщо будинок розташований недалеко від комунікаційної розв'язки. Але якщо будинок знаходиться далеко від централізованих джерел, то краще розглянути пристрій автономної системи опалення. Щоб її встановити знадобиться таке опалювальне обладнання, як газовий, твердопаливний або електричний котел, труби і сталеві або секційні радіатори, розширювальний бачок, циркуляційний насос і блок безпеки.

Типи автономного опалення

системи опалення - розподільний колектор

За способом циркуляції теплоносія системи опалення діляться на:

  • Відкриті. Таке опалення передбачає використання відкритого розширювального бачка, в якому рідина пересувається природним шляхом за рахунок спеціального нахилу труб. Такі системи опалення відрізняються низькою енергоефективністю та потребою в дуже точних розрахунках при монтажі.
  • Закриті системи опалення відрізняються від відкритих тим, що в них встановлені герметичні розширювальні баки. Крім того, таке опалення є більш економним і ефективним.

Сьогодні на ринку України представлена ​​величезна кількість опалювального обладнання для різних систем опалення. Це дозволяє підібрати найоптимальніший варіант, який буде відповідати всім вимогам покупця.

Комплектуючі та пристрої опалення за вигідною ціною

Вигідно придбати опалювальне обладнання для будь-якої системи опалення можна в нашому інтернет-магазині Оселя. У нашому каталозі ви можете ознайомитися з представленими товарами і вибрати те, що вам потрібно. А якщо раптом у вас виникнуть питання, то наші менеджери з радістю вас проконсультують.

Крім комплектуючих для опалення, ми також пропонуємо вам колосальний асортимент сантехніки: умивальники, змішувачі, рушникосушки та інші аксесуари для ванної кімнати.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1