Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Бренд
Країна виробник
Колір
Монтаж

Змішувачі для умивальників

Сортувати:
На сторінку:

Змішувач для умивальникаЗмішувач для умивальника - це сантехнічний пристрій, який, також як і змішувачі для душа, є невід'ємною частиною концепції будь-якої ванної кімнати. Він дає можливість регулювати температуру води і налаштовувати подачу води за рахунок змішування холодного і гарячого потоку. Придбання даного пристрою обумовлено декількома факторами: змішувач для раковин повинен бути міцним, зручним в експлуатації, а також зобов'язаний підходити під загальне інтер'єрне оформлення.

Як правильно підібрати і купити змішувач для умивальника?

На сьогоднішній день існує безліч моделей змішувача для умивальника, які відрізняються між собою способом змішування води і регулюванням її напору. Наприклад, поліпшені варіанти мають додаткові конструктивні особливості, які підвищують зручність використання. Але, звичайно ж, ціна таких виробів набагато вища.

Змішувач для умивальника: розглядаємо основні типи

  • Вентильний або кран-буксовий змішувач для умивальника є "класикою", яка відрізняється доступною вартістю, надійністю і простотою в обслуговуванні. Його принцип роботи обумовлений прокручуванням вентилів з гарячою і холодною водою. Однак, такий прилад має істотний недолік - регулювання дуже довготривале і це позначається на витраті.
  • Одноважільний змішувач для раковин контролює температуру води, а також її інтенсивність за рахунок зміщення важеля у вертикальній і горизонтальній площині. Плюсами є - оптимальна витрата води і зручний механізм управління. Мінус в тому, що такий пристрій дуже складно полагодити.

У більшості випадків такі змішувачі для умивальника виготовляються з нержавійки, латуні, міді або пластика і покриваються додатковими покриттями, які виключають можливість появи корозії.

Змішувач для раковин: способи установки

Змішувач для раковин

Якщо ви вирішили купити змішувач для умивальника, то вам потрібно визначитися з тим, в якому місці і як буде монтуватися даний пристрій. Традиційним методом монтажу є настільний. Він передбачає прикріплення змішувача до борту раковини. Однак, більш поширеним способом вважається настінний монтаж, який дозволяє використовувати змішувач для умивальника і для ванни.

Де придбати змішувач для умивальника?

Якщо ви бажаєте замовити якісний, функціональний, довговічний і недорогий змішувач для умивальника з коротким або з довгим виливом, комплекти з душем та інші змішувачі для квартири, то ми з радістю запрошуємо вас на офіційний сайт компанії Оселя.

Наша компанія співпрацює з кращими виробниками сантехніки і пропонує придбати їх продукцію за доступною вартістю!

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1