Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Довжина, см
Бренд
Країна виробник
Колір

Змішувачі для біде

Сортувати:
На сторінку:

Змішувачі для біде є необхідними пристроями для змішування холодного і гарячого водяного потоку, які встановлюються на санітарно-технічному виробі для інтимної гігієни.

Деякі люди по сьогоднішній день вважають біде - "буржуазною примхою". Однак наявність цього предмета в будинку - не розкіш, а необхідність, якщо ви приділяєте максимальну увагу своєму здоров'ю і стежите за своєю гігієною. Якщо ви вирішили встановити у ванній кімнаті це сантехнічне обладнання, то вам також необхідно купити змішувачі для біде. Адже, так само як ванна або умивальник, без них воно не буде функціонувати.

Як купити змішувачі для біде?

На сьогоднішній день існує безліч спеціалізованих магазинів, в яких можна купити змішувачі для біде. Однак, перш ніж робити покупку, кожному споживачеві необхідно дізнатися про деякі особливості цих пристроїв.

Найбільш яскраво вираженими особливостями змішувачів для біде є:

  • Наявність аератора, який розпилює рідину в потрібному напрямку.
  • Плавне регулювання температурних меж.
  • Наявність напору, заданої величини.
  • Легка і швидка зміна напрямку і обсягу струменя.
  • Наявність додаткових можливостей, таких, як термостат і насадки.

Щоб використання біде було комфортним - необхідно вибрати правильний важіль. Існує два варіанти змішувачів для біде - двохвентильний і одноважільний. Обидва вони зручні, але кожен має свої параметри зручності і характеристики.

Одноважільні змішувачі для біде зручні та ергономічні. Вони дуже прості в управлінні, легко регулюють тиск і температуру. Крім того, ці прилади здатні запам'ятовувати попередні налаштування температури: залишивши важіль на певному, обраному рівні, але опустивши його, ви будете користуватися практично однаковою температурою води. На жаль, такі змішувачі для біде мають і недоліки. Конструкція таких виробів включає керамічні картриджі, які відрізняються підвищеною чутливістю до якості води, що подається. Через це доводиться встановлювати фільтри механічної очистки, щоб уникнути передчасного зносу всієї сантехніки в будинку, тому що ремонт картриджа або його заміна - задоволення не з дешевих.

Більш простими в ремонті, але у випадку з біде, не завжди зручними варіантами є двохвентильні змішувачі для біде. Відмінність цих пристроїв полягає в тому, що вони мають два важелі управління. Кожен з них відповідає за настройки свого типу води - гарячої і холодної, які спільно відкриваючись подають воду, яка змішується на шляху виходу з виливу. Такі змішувачі для біде можуть працювати і в екстремально важких умовах неочищеної води, яка часто подається нашими системами водопостачання.

Де купити змішувачі для біде?

Величезний асортимент змішувачів для біде представлений на офіційному сайті компанії "Оселя". Тут ви зможете підібрати якісний сантехнічний прилад від кращих європейських виробників, який задовольнить всі ваші вимоги і побажання.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1