Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Країна виробник
Матеріал
Колір

Сифони

Сортувати:
На сторінку:

Сифон для сантехнічного обладнання: широкий вибір від інтернет-магазину «Оселя»

Сифон для умивальникаБезперебійна робота сантехніки свідчить про її високу якість. Непротікаючі душові кабіни, нелопаючі змішувачі, справно працюючі крани - мрія будь-якого господаря і результат його турботи про обладнання.

Однак, доглядаючи за сантехнікою, слід потурбуватися і про каналізацію. За правильне водовідведення відповідає сифон.

Що таке сифон і як він працює

Це конструкція, яка забезпечує злив води з ванн, пральних машин, душових кабін, умивальників таким чином, щоб в каналізації не утворилося засмічень, а в приміщенні, звідки відбувається відтік води, не виникало неприємних запахів.

По суті, сифони - це елементи, які перешкоджають попаданню дрібних предметів в каналізацію і служать у вигляді гідрозатворів, що не дозволяють поширюватися запаху застояної води. Захисне устаткування ділиться залежно від:

 • конструктивних особливостей;

 • матеріалу виготовлення;

 • способу зливу води.

 • Типи конструкцій

 1. Гофрований сифон. Являє собою конструкцію з труби-гармошки, встановленої в формі коліна і закріпленої особливими хомутами. Завдяки гнучкості, таких водовідвідних елементів можна встановити на дуже обмеженому просторі, стиснувши трубу до необхідної межі. Встановлюючи гофровану модель, слід пам'ятати, що через жорсткість внутрішньої частини гофрований сифон швидко забруднюється.
 2. Плоска конструкція. Компактний варіант навіть в порівнянні з гофром. П-подібна труба встановлюється на самих обмежених площах. Особливість її в тому, що іноді для прочищення сифона потрібно демонтаж.
 3. Трубний сифон. Це захисний елемент, який складається з жорстких труб, з'єднаних один з одним в певній послідовності. Вся конструкція може мати форми літери Ю або С. Більш габаритний варіант, якщо порівнювати з перерахованими раніше.
 4. Колбові (темно-зелені). Сифон цього виду найбільш поширений в побуті. Крім труб, він має спеціальний стакан-колбу, в якому збираються та потрапляють в слив відходи. Прочистити такий агрегат простіше, ніж будь-який інший. Досить відкрити ємність і залити в неї очищувач, який роз'їсть бруднві відкладення.

Матеріали сифонів

Виробники пропонують сифони з:

 • Пластика. Бюджетний варіант з поліетилену і поліпропілену, який має антикорозійне покриття і відрізняється довговічністю. Термін служби поліпропіленового сифона може скласти 10-15 років. Пластиковий сифон краще встановлювати на місці, прихованому від очей, так як конструкція виглядає скоріше практичною, ніж естетично.

 • Металу. Доступні варіанти з латуні, бронзи, нержавіючої сталі. Бронзовий сифон - найдорожчий, але в той же час, якщо вірити відгуками користувачів, найвимогливіший в догляді. По міцності і довговічності латунь і бронза йому не поступаються, але коштують на порядок дешевше. Металеві захисні елементи, завдяки привабливому зовнішньому вигляду, нерідко стають частиною декору ванної.

 • Чавун. Останнім часом найменш зустрічається варіант.

Сифон за характером зливного механізму

Ручний злив. Сток закритий гумовою або пластиковою пробкою. Щоб організувати відтік води, досить просто прибрати пробку з зливного отвору.

Напівавтоматичний. Сифон оснащений пробкою або ручкою, яка знаходиться за межами сантехнічного обладнання. Для зливу води досить повороту механізму.

Автоматична система клік-клак. Для того щоб зробити відтік, потрібно натиснути на кнопку зливу.

Сифон за призначенням

Сифони для ванн, душових, умивальників і кухонних раковин можуть відрізнятися в першу чергу числом розгалужень і висотою. Ці відмінності обумовлені різною конфігурацією сантехнічного обладнання.

Сифон для душової кабіни

Трубний сифон підходить для кабін з високим піддоном. Найчастіше конструкція виконана з пластика і відрізняється жорсткістю всіх елементів. Пляшковий варіант - це сифон для душового піддону з низькими бортами.

При виборі сифона в кабіну слід враховувати кілька нюансів. це:

 1. Діаметр зливної горловини. Стандартний діаметр отвору в піддоні - 52, 62 і 90 мм. Сифон варто вибирати після попередніх вимірів отвору піддону. Чим точніше посадка сифона в зливі, тим краще герметизація.
 2. Пропускні властивості сифона. Орієнтуючись на цей критерій, слід дивитися на висоту піддону. Сифони, діаметр яких становить 52-62 мм оперативно очищують злив, якщо шар води над ними не перевищує 12 см. Сифон, горловина якого має 90 мм в діаметрі, без ускладнень витримає  15 куб.см води.
 3. Очищення. Якщо ви вибрали сифон без функції самоочищення, подбайте про спеціальну сітку, яка буде перешкоджати попаданню дрібниць та волосся в труби.

Сифон для ванни

сифон для ванноїСлід звернути увагу на простір під ванною Якщо його виявляється досить, краще встановити габаритний, але легко очищається пляшковий сифон. Для обмеженого простору підійдуть гофр або плоскі труби.

Виграшно виглядатимуть металеві сифони, особливо, якщо монтаж виробляється під акрилові ванни.

Чавунний сифон використовують рідко, в основному в поєднанні з чавунними ваннами.

Сифон для умивальника

Для керамічної раковини підійде трубний варіант. Нижня частина компактної моделі в основному знімна. Для очищення демонтують саме її.

Можна встановити більш зручний колбові сифон, але він вимагає більше простору.

Сифон для кухонного миття

Як правило, монтується в кухонний гарнітур. Оскільки він прихований і на естетичну складову ніяк не впливає, можна зупинитися на поліпропіленовому сифоні з антикорозійним покриттям. Для кухні, раковина якої регулярно засмічується дрібними частинками їжі, краще вибирати пляшковий варіант.

Купити сифон і сантехніку в інтернет-магазині «Оселя»

«Оселя» пропонує найширший асортимент європейського сантехнічного обладнання в Україні. Різні варіанти душових кабін, ванн, дзеркал, представлених на фото, можна знайти в каталозі.

Магазин надає обслуговування купленої сантехніки по гарантії, лояльні ціни і оперативну доставку в будь-яке місто країни.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1