Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Ціна

Кухонні мийки

Сортувати:
На сторінку:

Кухонні мийки від інтернет-магазину «Оселя»: багатий вибір і доступні ціни

Готування і супутні заходи займають у турботливого господаря або господині значну частку часу, яка відводиться під домашні справи. Тому до облаштування кухні слід підійти з усією відповідальністю і скрупульозністю.

Один з найважливіших елементів, без яких не обходиться жодне приміщення для готування - раковина на кухню, підібрати яку можна в інтернет-магазині сантехніки «Оселя».

Кухонні мийки: як вибрати відповідну

Всі кухонні мийки діляться залежно від:

  • матеріалу, з якого виготовлені;

  • форм;

  • розмірів;

  • глибини;

  • функціональних можливостей;

  • способу установки.

композитна кухонна мийкаОзнайомившись з ключовими характеристиками, покупець знатиме, на що звертати увагу при пошуку раковини, яка прослужить багато років, вдало впишеться в інтер'єр приміщення і бюджет.

З чого виготовляють мийки

Поширених матеріалів кілька. Вони відрізняються за характеристиками міцності, експлуатаційним особливостям, дизайну і вартості.

Кухонні мийки з нержавіючої сталі є самим бюджетним варіантом. Вони бувають:

  • полірованими;

  • матовими;

  • текстурними.

Останній варіант, якщо вірити відгуками користувачів, вважається найбільш практичним, так як на рельєфі текстурної раковини не виділяються сліди від води або подряпини.

За способом виробництва мийки з нержавійки діляться на зварні і суцільностягнені. Зварні виготовляються з більш товстого сталевого листа, а значить, здатні витримати великі навантаження, наприклад, важкий змішувач для кухні. Оптимальна товщина нержавійки - 2-3 мм. Мінімально допустима - 0,12 мм.

Кухонні мийки з нержавійки стійкі до механічних пошкоджень і корозії. У той же час їх вважають самими гучними. Однак, щоб усунути цей незначний недолік, досить встановити на зворотному боці спеціальну шумопоглинальну накладку.

Більш дорогий варіант - керамічна мийка. Її основа - фарфор або фаянс. А захищає від окислення і подряпин таку раковину емаль.

Мийка з кераміки не боїться впливу високих або дуже низьких температур, наприклад, без проблем перенесе гарячу сковорідку, поставлену на неї, або покладене на поверхню заморожене м'ясо. Також матеріал не конфліктує з агресивною побутовою хімією.

Однак керамічні кухонні мийки є досить важкими і крихкими. Тому слід дбайливо до них ставитися і намагатися нічого не упускати на поверхню.

Раковини з кераміки підійдуть класичного стилю кухні, ретро або кантрі.

Мийка зі штучного каменю - найрозкішніший варіант. Композитні матеріали, наприклад, фрагранит від німецького виробника Franke, вдало гармоніюють практично з будь-яким дизайном, не бояться впливу побутової хімії, стійкі до високих температур (максимум - 280 ° C). Також раковини з штучного каменю можуть похвалитися відмінними звукопоглинаючими характеристиками.

Ще один варіант стилізації під штучний камінь - акрилові смоли в якості основи. На відміну від агломерату (кам'яної крихти, скріпленої сполучними речовинами з фарбувальними пігментами), матеріал трохи менш міцний. Однак акрилові ванни, як і раковини, в разі пошкоджень можна буде легко відновити.

Щоб продовжити термін служби мийки з акрилу, краще не виливати в неї окріп і не ставити дуже гарячий посуд. Також слід бути обережними з фарбувальними продуктами типу буряка.

Кухонні мийки: форми і розміри

кухонна мийка з нержавійкиНайбільш поширеними вважаються квадратні раковини. Розміри, які можна зустріти найчастіше - 50х50 і 60х60 см. Такі мийки вибирають за їх місткість. Також ринок України пропонує:

  • Прямокутні мийки. Особливо актуальні для вузьких стільниць. Вибрати можна розміри 55х50, 50х80, 50х100 см і т.д.

  • Круглі. Діаметр таких агрегатів - 45-51 см. Деякі користувачі вибирають їх за відсутність кутів і велику місткість в порівнянні з прямокутними.

  • Трикутні, ще такі кухонні мийки називають кутовими. Підійдуть, якщо потрібно заощадити простір кухні.

  • П'яти і шестикутні раковини стануть ідеальним варіантом для великої кухні. Їх можна встановлювати як уздовж стін, так і в кутку.

Також, вибираючи мийку для кухні, слід звернути увагу на її глибину. При використанні занадто дрібною ємності дратівливі бризки води і жиру будуть постійними супутниками роботи. А надто глибока раковина змусить нахилятися і напружувати спину в процесі миття посуду. Золотою серединою можна вважати чашу глибиною 16-20 см.

функціонал раковини

Залежить від кількості елементів, вбудованих в кухонні мийки:

  • Одна або більша кількість чаш. Найпоширеніший варіант, крім односекційних раковин, є полуторні і подвійні. У полуторним друга чаша буде в два рази менше першої. Подвійна передбачає однакові розміри для обох секцій. Здвоєні раковини зручні можливістю складати в чашу, яка не використовується за прямим призначенням в конкретний момент, вимитий посуд або продукти для розморожування.

  • Кухонні мийки з крилами. Крило (одне або два) - додаткова поверхня, яка виходить за рамки базової. Можна використовувати як робочу поверхню.

Кухонні мийки: як встановлюються

Бувають врізними або накладними.

Врізні монтуються в отвір, виконаний в стільниці, і можуть перебувати на одному з нею рівні, під або над нею.

Накладні мийки нерідко стають кришками для тумб, в яких зберігається кухонне начиння. Підходять для кухонь, в яких секція зберігання складається з декількох окремих модулів, з'єднаних між собою.

Купити кухонну мийку: першокласної якості за лояльними цінами

Інтернет-магазин сантехніки та опалення «Оселя» пропонує кухонні мийки та супутні аксесуари, такі, як сифон для кухонної раковини, від кращих європейських виробників. Особливою популярністю користуються мийки від німецького постачальника Франке.

Також «Оселя» пропонує придбати:

  • душові системи;

  • куточки;

  • кабіни;

  • санітарну кераміку та інші сантехнічні пристрої, попередньо оцінити які можна за описом і фото в каталозі.

На всю продукцію надається гарантія.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1