uk/ ru
Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Ціна
Кухонні мийки
Сортувати:
На сторінку:

Оскільки в більшості побутових ситуацій функціональне навантаження бере на себе саме мийка, то до вибору цієї дійсно незамінної речі на кухні варто ставитися серйозно. Адже добра, якісна мийка здатна не тільки прищепити нам любов до миття посуду, але і стати «діамантом», огранованим в стильний кухонний гарнітур.

На що звертаємо увагу при виборі кухонної мийки?

  1. По-перше, слід визначитися з матеріалом, з якого буде роблена ваша новенька мийка.
  2. По-друге, при виборі мийки треба звернути увагу на такі параметри, як глибина і розмір чаші, колір, аксесуари.
  3. По-третє, врахуйте розташування змішувача, кількість чаш і те, з якого оку вони знаходитимуться, отвори для переливу води, можливість установки подрібнювача відходів і окремого крана для фільтрованої води — вся ця інформація важлива для правильного вибору мийки.

Види кухонних мийок

Chez moi 010.jpg
 

У наш час якісна мийка попри всі свої переваги незалежно від ваших вимог, повинна виглядати красиво. Нинішні матеріали дозволяють втілити в життя будь-які ідеї дизайнерів. Вимогливому смаку покупця пропонуються кутові, подвійні, круглі, прямокутні, одночашкові, півтоачашкові, двочашкові, накладні та різані кухонні мийки на будь-який смак.

Матеріали

Fregadero.jpg
 

Важливим складовим якості кухонної мийки є матеріал, з якого вона виготовлена. Найпоширенішим і досить недорогим матеріалом є неіржавіюча сталь. За сталевою мийкою нескладно доглядати, вона стійка до високих температур і кислого середовища. Важливим параметром мийок з нержавіючої сталі є товщина металу: не варто брати дуже тонкий матеріал, хоча він і дешевший. Вироби з неіржавіючої сталі мають свої недоліки. Один з них — дуже гучний набір води. Але і цей недолік в даний час можна легко усунути: існує мийка, спеціально оснащена звукопоглиначем (спеціальною м'якою прокладкою, встановленою під раковиною). Неіржавіючу мийку рекомендується заземляти за один з металевих кронштейнів, оскільки сталь чудово проводить електричний струм.

Мийки з неіржавіючої сталі

Spuelbecken.jpg
 

Мийки з неіржавіючої сталі можуть бути виконані двома способами: з єдиного сталевого листу — метод штампуванняі; або чаша і крило виготовляються з різних листів металу — метод зварки. Перевага штампованої мийки — у відсутності-на ній швів. Недолік — неможливість зробити чашу дуже глибокою (штампованих моделей з глибиною 20 см і більше не існує). Перевага зварної моделі — мийка може бути будь-якої глибини при однаковій товщині металу в усіх точках раковини. Головний недолік такої моделі — шов, який не завжди добре шліфується і полірується, тому він може бути візуально помітний. Варто остерігатися і неякісної зварки шва. Полірована мийка має красиву гладку поверхню, яка віддзеркалює промінні світла, що потрапили на неї. Але існує невеликий нюанс: щоб проміння світла заглядало у вашу глянсову мийку і перетворювало її на витвір мистецтва, що переливається, після миття посуду необхідно регулярно протирати поверхню сухою ганчіркою. Інакше ви одержите темну, з розводами мийку. Якщо ж ви не маєте бажання так доглядати мийку, придбайте гравіровану. На ній менш помітні подряпини, на поверхні не затримується бруд. Ціна такої мийки перевищує вартість глянсової, та зате гравірована не вимагає такого ретельного догляду.

Мийка з композитних матеріалів

Waschbecken 01 (RaBoe).jpg
 

Мийка з композитних матеріалів на сьогоднішній день є найпопулярнішою і естетично привабливішою. Компанії пропонують вироби з керамату (скловолокно з додаванням каучуку і смол) і новокварцу (скловолокно, акрил, каучук, смоли, кварцовий пісок). Деякі компанії активно виготовляють і впроваджують мийки з матеріалу, в основі якого — природний камінь — граніт (або гранітна крихта). Перевага мийок з таких матеріалів очевидна. Вони відрізняються підвищеною міцністю, жаростійкістю, гігієнічні, екологічно чисті, не бояться контактів з кислотами і лугами. 

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1