Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна

Кухонні змішувачі

Сортувати:
На сторінку:

Кухонні змішувачі від європейського виробникаЗмішувачі для кухні - це спеціальні сантехнічні вироби, які змішують холодну і гарячу воду в кухонному приміщенні, завдяки чому можна регулювати водний потік і його температуру. Деякі люди вважають, що купити змішувачі для кухні так само просто, як змішувачі для ванної. Однак, це не так. Адже сантехніка на кухні використовується набагато частіше і щодня витримує колосальні навантаження, які перевищують роботу "колег" з ванної у декілька разів: з їх допомогою відбувається миття рук, продуктів харчування та посуду.

Саме тому, необхідно підібрати правильні змішувачі для кухні, які забезпечать безперебійне функціонування на багато років.

Правильний вибір кухонних змішувачів

Для того, щоб купити змішувачі для кухні, необхідно враховувати цілий ряд факторів: види приладів, матеріали їх виготовлення і покриття, варіанти установки і багато іншого.

Які змішувачі для кухні бувають?

В першу чергу, вибираючи кухонні змішувачі, необхідно звернути свою увагу на механізм управління, від якого безпосередньо залежить зручність експлуатації. За даним критерієм, пристрої діляться на:

  • Одноважільні варіанти регулюють напір та температуру води за допомогою однієї ручки-важеля, яка відкриває картридж з кулястим механізмом.
  • Двохважільні або вентильні змішувачі для кухні налаштовують баланс холодної і теплої води за рахунок регулювання двох відповідних вентилів.
  • Безконтактні кухонні змішувачі працюють без дотику до поверхні приладу за рахунок встановленого інфрачервоного датчика. Вода починає литися як тільки до крану підносять руки.

Кухонні змішувачі європейської якості

Підібравши один з таких змішувачів для кухні можна переходити до іншого не менш важливого параметра - матеріалу, з якого виготовлено пристрій. На сьогоднішній день, можна зустріти такі варіанти, як силумін, нержавійка, бронза або латунь, мідь, пластмаса і кераміка. Зверху будь-який з них може покриватися хромом, гранітом та іншими матеріалами, які виключають можливість появи корозії.

Також, важливо враховувати той факт, що змішувачі для кухні можуть мати різні місця установки. У більшості випадків вони кріпляться або до стіни, або до стільниці. Настінні варіанти більш зручні, адже залишають вільний простір біля мийки. Але, незважаючи на це, більш популярними є змішувачі для кухні, які монтуються до столу.

Де купити змішувачі для кухні за доступною ціною?

Орієнтуючись на дизайн інтер'єру кухонного простору, розмір мийки і особисті переваги, можна знайти ідеальні змішувачі для кухні. Однак, де знайти якісний і недорогий товар?

Ми пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом сантехнічних виробів на офіційному сайті компанії Оселя. Тут представлені змішувачі для дому від кращих виробників за прийнятною вартістю. Тому, ми впевнені, що ви зумієте знайти екземпляр, який задовольнить усі ваші вимоги.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1