Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Ширина, см
Країна виробник
Матеріал
Колір
Підключення

Рушникосушки

Сортувати:
На сторінку:

Рушникосушки високої якості і за доступною ціною в магазині «Оселя»

Завдяки інтернет-магазину «Оселя» ви можете забути про захмарні ціни на сучасні моделі таких пристроїв як рушникосушки. Кожен покупець зможе вибрати відповідне пристрій з каталогу сертифікованої продукції з офіційною гарантією якості від виробника.

Що таке рушникосушка ?

Без такого пристрою складно собі уявити будь-яку ванну кімнату, адже рушникосушка - це не просто елемент декору, а прилад, головним завданням якого є сушка рушників і додаткове опалення ванної кімнати. Інтернет-магазин «Оселя» пропонує купити рушникосушку у ванну кімнату за доступною ціною. У каталозі ви знайдете моделі рушникосушок від таких виробників як Mario, Rodríguez Calderón, Gorgiel, Schlosser.

Змійовик в ванну: види

На сьогоднішній день виробники пропонують рушникосушки трьох видів:

  • водяний;
  • електричний;
  • комбінований.

Електричний нагрівається за допомогою електроенергії, в той час як водяний отримує тепло від теплоносія - води, що циркулює по ньому. Комбінована рушникосушка являє собою пристрій, який здатний використовувати в якості теплоносія як воду, так і електрику. Для виробництва рушникосушок використовуються такі матеріали:

  • кераміка;
  • сталь;
  • алюміній;
  • мідь.

Найбільшою тепловіддачею володіють саме керамічні моделі. Після них відразу ж йдуть мідні сушки для рушників, однак вони значно поступаються керамічним за зовнішнім виглядом. Найпопулярнішими, і в той же час надійними вважаються рушникосушки з нержавіючої сталі. Вони здатні дуже довго служити без необхідності в ремонті, за рахунок відмінних антикорозійних властивостей. Мідні змійовики дешевші в ціні, також служать достатньо довго, проте не здатні витримувати великий тиск. Якщо замислюєтеся про придбання ефективного і довговічного змійовика в ванну, зверніть увагу на моделі, виготовлені з якісної кераміки, але врахуйте, що вони трохи дорожче.

«Оселя»: вигідно придбати змійовик з доставкою по Україні

В інтернет-магазині «Оселя» можна купити рушникосушку за ціною від виробника і з офіційною гарантією якості. У каталозі магазина покупця чекає широкий асортимент надійної сантехнічної продукції від провідних іноземних виробників - компаній Mario, Rodríguez Calderón, Gorgiel, Schloss. Тут ви знайдете не тільки  водяну рушникосушку, але і безліч інших моделей таких пристроїв. Купити рушникосушку і оформити замовлення на доставку в необхідний населений пункт можна всього за пару хвилин. Також на сайті ви зможете знайти змішувачі для кухні та надійні змішувачі для ванної.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1