Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Довжина, см
Ширина, см
Глибина, см
Висота, см
Країна виробник
Колір
Об'єм, л

Ванни акрилові прямокутні

Сортувати:
На сторінку:

Акрилова ванна з'явилася ринку сантехнічних виробів відносно недавно. Проте, відразу змогла завоювати широку популярність серед споживачів.

Головна особливість акрилової ванни полягає у тому, що її виготовляють із легкого матеріалу - поліметилметакрилата способом вакуумного формування. Акриловий лист поміщають на спеціальні рамки, нагрівають і за допомогою вакууму надають йому певну форму. Коли виріб остигає, його доводять до досконалості та покривають зміцнюючим шаром скловолокна.

Акрилова ванна: головні переваги

Завдяки особливій технології виготовлення акрилова ванна характеризується цілою низкою переваг:

  • Надзвичайна легкість. Порівняно із чавунними та сталевими моделями, вага акрилової ванни дуже низька. Тому, її зручно транспортувати (особливо на верхні поверхи), а також просто встановлювати.
  • Низька тепловіддача. Акрилова ванна добре зберігає тепло, і вода, налита в неї, набагато довше залишається гарячою.
  • Практичність. На відміну від своїх побратимів із чавуна та сталі, акрилова ванна не боїться пошкоджень емалі.
  • Невибагливість у догляді. Доглядати за таким виробом, як акрилова ванна, дуже легко, оскільки він не затримує бруд і не тьмяніє з часом. Для миття досить обполоснути ванну теплою водою і протерти її насухо.

Крім усіх вищеперерахованих достоїнств, варто також відмітити, що акрилова ванна виділяється різноманіттям форм. Це тому, що акрил є дуже хорошим матеріалом. Його пластичність дозволяє виплавляти з нього вироби самої різної форми і розміру. Ось чому його використовують для виготовлення дизайнерських моделей ванн.

Звісно, як і будь-який інший виріб, акрилова ванна має недоліки. Основний із них полягає у тому, що її поверхня надзвичайно вразлива та ніжна. На ній можуть часто з'являтися пошкодження у вигляді дрібних царапин. Проте, їх легко відшліфувати звичайним наждачним папером та поліровочною пастою.

Де купити ванну акрилову?

Оскільки плюсів акрилова ванна має більше, ніж мінусів, придбати її вирішує величезна кількість людей. Якщо ви також бажаєте купити ванну акрилову, тоді вам неодмінно варто відвідати інтернет-магазин Оселя. Тут представлений величезний асортимент сантехнічних товарів від кращих світових виробників у широкому ціновому діапазоні!

Обирайте акрилову ванну, яка вам сподобалася та оформляйте замовлення. Ми швидко доставимо його у будь-який куточок України!

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1