uk/ ru
Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Ціна
Тени для рушникосушок та радіаторів
Сортувати:
На сторінку:

До сих пір ходить багато суперечок щодо того, який же з двох типів полотенцесушитель (водяний або електричний) насправді краще. Зрозуміло, на користь першого кажуть ті, у кого до цих пір є централізоване гаряче водопостачання або індивідуальне опалення. Інші ж, дещо більшість, оцінює всю красу автономності електричні моделі, їх незалежність від системи опалення та ряд інших переваг. Однак саме тен для сушки для рушників є найчастіше головною проблемою. Складнощі в працездатності Тена виникають через те, що наші вітчизняні електромережі працюють не найкращим чином.
Особливості

Фото стандартных ТЭНов, которые используют в полотенцесушителях
Фото ТЕН стандартного, які використовують в полотенцесушитель

Почнемо з того, що Теном називають трубчастий електронагрівач, винайшли який вже досить давно. Незважаючи на серйозні конструктивні зміни, а також застосування абсолютно нових матеріалів в актуальних моделях нагрівального елементу, структурні принципи збереглися тими ж, що і у «першопрохідців».

Відзначимо деякі основні особливості, характерні для ТЕНів, призначених для використання в полотенцесушителях.

    У металевій конструкції розташовується елемент нагріву, який виконаний у вигляді дроту. Метал, який застосовується при цьому, має дуже високу температуру плавлення. Саме від можливостей дроту залежить потужність електронагрівача.
    Струм проходить через дріт, в результаті чого нагріває її. Тепло передається за допомогою спеціальних діелектричних матеріалів або рідин, розташованих в системі труб полотенцесушителя. Отже, сама дріт прогрівається набагато сильніше, ніж підсумкові трубки сушителя.
    Не рідко конструктивний елемент Тена є терморегулятор, розташований в загальному корпусі з ним. Безпосередня близькість між компонентами обумовлені тим, що це дає можливість швидко і вчасно відключити електронагрівач, тим самим захистити його він перегрів і розігрів за межі встановлених параметрів.
    Нагрівальний кабель
  
Схема подключения полотенцесушителя
    Схема підключення рушникосушки

    По суті, нагрівальний кабель є тим же ТЕН, але вже, можна сказати, нове покоління. Він являє собою провід, який покривають захисною опліткою. У ролі кабелю виступають такі матеріали як мідь, нікель або ніхром.

    Дані нагрівачі діляться на два типи:

  •     Двожильний;
  •     Одножильні.


    В одножильних є два дроти, один з яких підводить струм, а другий - нагріває полотенцесушитель. Крім змійовиків, подібні Тени застосовуються в:

  •     Системи тепла підлога;
  •     Системи, спрямоване на протидію обмерзання;
  •     Системи підігрів труби водопровід.


    Кабелі можуть функціонувати самостійно або доповнюватися терморегуляторів. В останньому випадку вартість пристрою істотно підвищується. Моделі без терморегулятора дуже поширені і популярні серед споживачів. Це обумовлено доступною вартістю вироби. На низький цінник впливає як відсутність терморегулятора, так і застосування чорної сталі. Вона дешева, а заміни її на більш дорогий метал немає необхідності, оскільки чорна сталь не призводить до утворення корозії, а це дуже важливо.

    Однак є у дешевих моделей і серйозний мінус. Такі Тени завжди в роботі. Отже, контроль за витратою електроенергії неможливий.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1