Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Країна виробник
Колір

Змішувачі

Сортувати:
На сторінку:

змішувачіКупити змішувач рано чи пізно необхідно кожній людині, адже це один з найважливіших елементів комфортного житла. Саме це сантехнічне обладнання забезпечує людей водою потрібної температури, змішуючи гарячий і холодний водяний потік і подаючи його в потрібному обсязі під час щоденних гігієнічних процедур.

Перший прототип цього пристрою з'явився ще в Стародавньому Римі. Тоді він мав вигляд акведука, витрата води в якому регулювався за допомогою спеціальних пластин. І лише через кілька століть, фізик лорд Кельвін зумів розробити пристрій, який нагадує нам сучасне обладнання.

На сьогоднішній день, купити змішувач - це не просто забезпечити своє житло водою необхідної температури. Адже тепер цей прилад є втіленням високотехнологічних рішень і сміливих дизайнерських задумів. За рахунок такої інтер'єрної деталі, кожен може підкреслити стиль свого будинку!

Як купити якісний змішувач?

Існує величезна кількість змішувачів. Вони розрізняються за типом призначення: для кухні, ванної, душа та біде. Також розрізняють ці пристрої за типом регулювання. Найпоширенішими є:

  • Двохвентильні. Даний тип змішувача вважається найбільш надійним і довговічним, проте два поворотних вентиля не завжди зручні при частому використанні.
  • Одноважільні. Купити змішувач такого типажу вигідніше в тому плані, що він більш функціональний. Всього одним рухом руки можна відрегулювати температуру води.
  • Електронні. Сенсорні змішувачі, ціни на які досить високі, є не настільки затребуваними для житлових приміщень, однак відрізняються широкими функціональними можливостями.

Знаючи про різні види і їх функціональні особливості, вибрати потрібну модель не складе труднощів. Однак перш ніж купити змішувач, подумайте про те, що він повинен бути зручним і безпечним для всіх членів сім'ї. Наприклад, якщо в будинку є маленькі діти, варто подумати про екземпляр з термостатом, який захистить від екстремальних температур. Важливим фактором є також екологічність змішувача, його надійність і довговічність.

Де купити змішувач?

Якщо ви не бажаєте постійно ремонтувати крани на кухні та у ванній, то краще, що ви можете зробити - купити змішувач в інтернет-магазині "Оселя". Тут представлена ​​продукція від кращих виробників Європи, які використовують міцні гіпоалергенні матеріали, що не взаємодіють з водою, не приносять шкоди для людини і не пошкоджуються протягом тривалого часу.

Наша компанія дотримується демократичної цінової політики. Тому, в нашому магазині ви зможете придбати не тільки європейський змішувач за доступною вартістю, але також вигідно купити умивальник або купити ванну.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1