Каталог товарів

Редуктор тиску з накидними гайками PRM 1M - GZ 1" (601612)

Немає в наявності

Ціна: 3 948,00 грн
Колір:
Модель: 601612
Виробник: Womix
Технічні характеристики
Діапазон налаштування вихідного тиску0,5 - 6 бар
Діаметр підключення манометра, дюйм1/4" ВР
КорпусЛатунь CW617N
Максимальна робоча температура, ° С120°C
Максимальний робочий тиск25 бар
Діаметр підключення, дюйм1" ЗР

Редуктор тиску з накидними гайками PRM 1M - GZ 1" (601612)

Редуктор тиску PRM призначений для забезпечення стабільного тиску води в домашньому водопостачанні на виході з редуктора, не зважаючи на коливання вхідного тиску з боку центрального водопостачання.

Принцип роботи редуктора тиску заснований на протидій двох протилежних сил, що виникають всередині. Першою силою є тиск збоку води, яка проходить крізь редуктор і намагається стиснути пружину. Другою силою являється сама пружина, яка опирається стисканню збоку води. Тим самим в редукторі встановлюється необхідний тиск, та при зміні вхідного тиску, залишається не змінним на виході.

!Дуже важливим є монтаж фільтра перед редуктором тиску, оскільки його забруднення може вплинути на його правильну роботу.

Інструкція по монтажу редуктора тиску PRM:


1. Перед встановленням редукційного клапана відкрийте всі крани, щоб очистити систему та видалити повітря, яке може бути в трубах.
2. Встановіть запірні клапани перед і після регулятора тиску, щоб полегшити обслуговування.
3. Встановіть редукційний клапан у напрямку стрілки, вибитої на його корпусі (можна встановлювати горизонтально або вертикально, але НЕ догори дном).
4. Закрийте верхній запірний клапан і відрегулюйте вихідний тиск за допомогою пружинного штифта: загвинтіть (за годинниковою стрілкою), щоб збільшити тиск, і послабте (проти годинникової стрілки), щоб зменшити тиск.
5. Значення тиску можна побачити на манометрі.

Написати відгук
Поставте оцінку: