Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Довжина, см

Душові трапи

Сортувати:
На сторінку:

Що таке трап для душу, і як його вибрати

При організації інтер'єру ванної все частіше віддають перевагу мінімалістичному стилю, що дозволяє раціонально використовувати площу кімнати. Саме тому душовий трап став популярний.

Переваги душових трапів

Перед тим як відвідати магазин сантехніки, потрібно в першу чергу розуміти, що собою являє трап. І якщо говорити коротко, це сучасна система зливу води в душі. При установці не потрібно монтувати чашу і купувати панелі для ванни. Головне - правильно підготувати основу.

Система складається з двох елементів:

 • водоприймач;
 • сифон.

Трап для душа отримав популярність завдяки таким перевагам:

 • зручний в користуванні для людей у віці і дітей;
 • легкий догляд і простота очищення;
 • значна економія простору.

Крім цього, можна купити трап для душа незвичайного дизайну, що дозволить зробити інтер'єр індивідуальним.

Серед найбільш популярних виробників трапів:

 • Wiper;
 • FALA;
 • Water Line.

Матеріали і форми

У більшості випадків для виготовлення трапів використовується нержавіюча сталь, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Нерідко для поліпшення зовнішнього вигляду матеріал комбінується зі склом і композитом.

Трап для душа повинен ідеально вписуватися в інтер'єр, саме тому на торгових майданчиках зустрічається велика різноманітність дизайнерських варіантів. Наприклад, трап для душу під плитку може стати оригінальним акцентом або виглядати як ледь помітна щілина на підлозі.

Найпоширенішою вважається лінійна прямокутна форма трапа. Також в каталозі інтернет-магазину «Оселя» представлені трапи таких форм:

 • круглої;
 • кутової;
 • квадратної.

Характеристики різних видів

Сучасним варіантом вважається лінійний трап для душу з витягнутим водоприймачем. Довжина деяких моделей досягає 150 см. Установка подовженого трапа вимагає підключення декількох сифонів.

Інші варіанти трапів:

 • Точкові. Представлені сифоном, який виконує вертикальне або горизонтальне відведення. При монтажі потрібно стежити, щоб кожна прилегла сторона мала ухил, що трохи ускладнює роботу.
 • Щілинні. Просунуті моделі, практично непомітні на плитці.

Типи затвору

Найчастіше трап для душу монтується в підлогу, хоча деякі вважають за краще пристінний спосіб установки. Рідше конструкцію розташовують на поверхні стіни.

За типом затвору практичним вважається мокрий варіант, друга назва якого - гідрозатвор. В цьому випадку проникнення неприємних запахів з каналізації блокується завдяки воді, що залишилася всередині. Мокрий трап актуальний при частому використанні душа, інакше вода в ньому буде застоюватися.

Трап з сухим затвором блокує надходження сторонніх запахів за допомогою повітряної пробки. Механізм складається з заслінок, що відкриваються під дією водяного потоку, але як тільки вода перестане надходити, клапан закриється. Якщо господарі часто відсутні вдома, краще вибирати трап з сухим типом затвора.

Трап для душа - сучасний спосіб створення мінімалістичного інтер'єру, що дозволяє не тільки звільнити санвузол від зайвих деталей, але і зробити його незвичайним.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1