uk/ ru
Каталог товарів
Фільтр
Фільтр
Виробники
Ціна
Довжина, см
Бренд
Душові трапи
Сортувати:
На сторінку:

Душові трапи останнім часом набувають все більшої популярності. Це відбувається, оскільки наше життя настільки динамічне, що вже не кожна людина може дозволити собі довго ніжитися у ванній, і часто замінює її душовою. Гігієнічні процедури, в таких умовах, не тільки швидші і зручніші, а й економніші. Затрати води в кабінах значно менші, що дозволяє Вам зменшити свої витрати на комунальні послуги, а невеликі габарити додають вільного місця в ванній кімнати.

Душові трап - основні їх види

Спершу, коли обирається трап для душової кабіни, необхідно визначитись з розміром та дизайном решітки, її пропускною властивістю. Також, ці пристосування  можуть бути різних типів, основні з яких :

  • Пристнні – з миттєвим зливом
  • Лінійні – з відмінними дизайнерськими рішеннями
  • Кутові – малогабаритні екземпляри

Виготовляють трапи з високоякісної нержавіючої сталі, яка просмлужить Вам довгі роки. Якщо бажаєте купити трапи за приємними цінами заходьте на наш сайт www/e-oselya.com, на якому представлені лише першокласні зразки відомих європейських виробників серед яких :

  • Berdsen
  • Falla

Їх безумовною перевагою, в порівнянні з піддонами, виступає те, що вони не портебують додаткового простору, естетично виглядають, привабливі в мінімалістичному стилі, догляд за ними значно простіший та й коштують трапи в рази дешевше.

Підберемо модель під будь-які вимоги

Магазин «Оселя» пропонує придбати душові трапи в Хмельницькому на будь-який смак. В нас Ви обов'язково знайдете те, що шукали, адже в каталозі присутні всілякі варіанти.А замовити трап для душової кабіни дуже просто - це можна зробити через кошик на нашому сайти www.e-oselya.com або за номером менеджера магазину 098 641 1333 (viber). Не потрібно більше зволікати, замовляйте душові трапи для облаштування ультрасучасних ванних кімнат.

Наші партнери
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1
slide-1