uk/ ru
Каталог товарів

Тен Hottech Volcano Plus 900W з системою захисту роботи без рідини, з термостатом для рушникосушок, хром В наявності
Ціна: 2 150,28 грн
Модель: VCNPS900CR
Виробник: Hottech

Технічні характеристики
Робоча температура65 °С
Габарити
Глибина занурення400 мм
Вага, кг0,5
Основні параметри
Матеріалсталь
Номінальна потужність900 Вт
Додаткові параметри
ОсобливостіПлавне регулювання температури води Режим Turbo сушка (таймер) Контроль наявності води в нагрівачі Захист корпусу IP54 Підтримує постійну температуру 65 ° C Регулювання температури повітря в кімнаті від 0 до 30 С
Підключення1/2 "
Комплектація
В комплекте тройникза доп.плату
Додаткова інформація
Колірхром

Електронагрівач Hottech Volcano Plus - більш просунута модель в порівнянні з базовою моделлю DROP. Крім функціональності базової моделі (контроль температури води, турбо-режим, контроль наявності води в радіаторі), в ній також є датчик температури повітря в приміщенні. Датчик розташований на задній частині корпусу і спеціально ізольований з внутрішньої сторони корпусу. Завдяки цьому користувач має можливість вибрати температуру води в радіаторі або температуру повітря в приміщенні.

Нагрівач призначений для радіаторів ванних кімнат, але він також може працювати горизонтально в кімнатних радіаторах (наприклад, з алюмінію). Круглий корпус спеціально розроблений для радіаторів з круглим колектором.

Нагрівач має плавне регулювання температури води (в діапазоні 0-65 градусів C) так і регулювання температури повітря в кімнаті від 0 до 30 С, режим Turbo (швидке нагрівання / сушка регулюється протягом 1, 2 або 3 годин) і контроль наявності води в нагрівачі - система запобігання роботи Тена без рідини ( "на суху"). Він може бути встановлений в будь-який типовий радіатор ванної кімнати, обидва підключені до системи центрального опалення і робота в електронагрівачі (як єдине джерело тепла).

Гарантія - 24 місяці

Безпека: Ступінь захисту корпусу: IP54. Клас захисту: I

Країна виробник - Польща (Hottech). Сертифікована європейська якість.

Написати відгук
Поставте оцінку: