uk/ ru
Каталог товарів

Пом'якшувач води Power Soft CS16H 10x17

В наявності

Ціна: 17 187,00 грн
Модель: CS16H
Виробник: Polaquagroup
Атрибути пом`якшувачів
Расход соли на регенерацию2,1 кг
Размер баллона, дюйм9х17
Обсяг балону, л17
Технічні характеристики
ЭлектропитаниеV/Hz 220-240/50-60
Тип регулирующего клапанаBNT85SE
Робочий тискмин/макс 1,5/6 бар
Робоча температура3 °C - 38 °C
Габарити
Вага, кг25
Основні параметри
Максимальный расход, м³1,9
Споживана потужність, Вт5 Вт
Подключение1"

Фільтр пом'якшувач «кабінет». У такій конструкції бак-солерозчинник і корпус фільтра об'єднані в один блок. Завдяки компактності такий фільтр часто застосовується в офісах, житлових приміщеннях, кафе. Тобто там, де не потрібна висока продуктивність і обмежена місце установки.

Фільтруючий матеріал: Катіоніт (іонообмінна смола) Indion 225 NaF. Дозволений до використання в харчовій промисловості і в побуті. В процесі роботи, засипка катионит обмінюється і заміщає іони жорсткості (Ca, Mg) на безпечні (Na).

Регенерація: проводиться після вичерпання ресурсу катионита. Для цього використовується розчин кухонної солі і води. Розчин солі пропускають через фільтруючий матеріал, а видалені солі магнію і кальцію спускаються в каналізацію.

Умягчитель призначений: для очищення води від підвищеного вмісту солей жорсткості.

Ефективно захищає водні установки і прилади працюють в цій установці (пральна машина, посудомийна машина, бойлер і т. Д.).

Також допомагає збільшити термін служби побутової техніки. Сприяє зниженню витрат на електроенергію приблизно на 30%, зменшуючи відкладення кальцію на обладнанні котелень.

Умягчитель запобігає осіданню "каменю" і на санітарних об'єктах (сантехніка, змішувачі, крани), усуває білий осад на посуді і столових приладах.

Пом'якшувачі ефективно захищає шкіру від надмірного висихання

Комплектація:

Корпус - 1шт;
Фільтруючий матеріал Indion 225 NaF - 15л;

Написати відгук
Поставте оцінку: