uk/ ru
Каталог товарів
Комплект керування твердопаливним котлом та гарячим водопостачанням 2 В наявності
Ціна: 6 750,00 грн
Модель: KKTK02
Виробник: Tech
Технічні характеристики
Точность настройки температуры, °С1°C
Термостойкость датчиков(-25) : 90
Температура среды °С5-50
Диапазон регулирования температуры, °С45-80
Основні параметри
Напруга живлення, В230 V / 50 Hz

У комплект входить (може змінюватися за бажанням клієнта):

1. Мікропроцесорний регулятор ST-28
Регулятор призначений для керування твердопаливним котлом, який працює на систему опалення та гарячого водопостачання. Регулятор використовує вентилятор для підтримки заданої споживачем температури. Коли температура на датчику наближається до встановленої межі - регулятор вимикає вентилятор. Коли температура по датчику досягнута - регулятор переходить в режим очікування і підтримки тління в котлі. Також регулятор може управляти насосом центрального опалення і насосом гарячого водопостачання за встановленими користувачем показниками.


2. Вентилятор для твердопаливного котла WPA-120
Вентилятор служить для піддуву повітря в топку котла, що забезпечує регулювання спалювання палива. Використання вентилятора забезпечує оптимальне горіння і високий ККД.


3. Триходовий змішувальний клапан HERZ Teplomix (1776614)
Змішувальний клапан прямої дії з вбудованим термостатичним пристроєм із заводським налаштуванням, а також оснащений байпасом для рівномірного змішування потоків рідини. Використовується в системах опалення для підтримки необхідної температури повертання теплоносія в котельне обладнання


4. Насос циркуляційний Wita U35-25/180 - 2шт + комплект гайок - 2шт (Для ГВС - 1шт, для ЦО - 1шт).
Циркуляційні насоси WITA - оптимальне рішення для облаштування опалювальних систем, гарячого водопостачання, охолодження та кондиціонування. Витривалі і практичні пристрої, що забезпечують примусову циркуляцію робочої середовища, характеризуються тривалим терміном експлуатації і мінімальними витратами на обслуговування. Вони швидко монтуються і прості у використанні

 

5. Програматор Tech ST-290 v3  з підсвічуванням
Кімнатний регулятор типу ST-290 (з підсвічуванням екрану) призначений для керування нагрівальним пристроєм (наприклад газової, масляної / електричною піччю, або контролером котла). Цей регулятор призначений для підтримки заданої температури в приміщенні, посилаючи сигнал на нагрівальний пристрій (розтискання стику) з інформацією про те, що приміщення обігріто до необхідної температури.

Написати відгук
Поставте оцінку: